Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo za pokal Komende 2022 »

Majski turnir – vrstni red po skupinah

Mesto

SKUPINA A

Odigranih tekem

TOČKE skupaj

Uspešnost

1.Migaj zdaj3 / 3889%
2.Sntntn3 / 3778%
3.Mi Ta Star3 / 3333%
4.Norci3 / 300%

Mesto

SKUPINA B

Odigranih tekem

TOČKE skupaj

Uspešnost


Trenutni vrstni red po skupinah.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir