Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo za pokal Komende 2022 »

Majski turnir – vrstni red po skupinah

Mesto

SKUPINA A

Odigranih tekem

TOČKE skupaj

Uspešnost

1.Migaj zdaj3 / 3889%
2.Sntntn3 / 3778%
3.Mi Ta Star3 / 3333%
4.Norci3 / 300%

Mesto

SKUPINA B

Odigranih tekem

TOČKE skupaj

Uspešnost


Trenutni vrstni red po skupinah.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir