Domov:
|| Novice »
|| Pentatlon » Pentatlon 2022 »

17.05.2022
Rdeči bojevniki so osvojili 7. Komenški pentatlon

Končni vrstni red:

  1. Rdeči bojevniki
  2. Mucki
  3. Žejni talenti
  4. Tvoja Mami
  5. No name
  6. Scrkljani
  7. Kdr’voč
  8. Sosedi
  9. Sončna aleja
  10. Kdo igra

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir