Domov:
|| Novice »
|| Pentatlon » Pentatlon 2022 »

17.05.2022
Rdeči bojevniki so osvojili 7. Komenški pentatlon

Končni vrstni red:

  1. Rdeči bojevniki
  2. Mucki
  3. Žejni talenti
  4. Tvoja Mami
  5. No name
  6. Scrkljani
  7. Kdr’voč
  8. Sosedi
  9. Sončna aleja
  10. Kdo igra

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir