Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2022/2023 » Splošne informacije 22/23 »

26.03.2023
Finale lige in sejem

V času, ko poteka naše Finale Picerija Hram Gorjan odbojkarske lige v Komendi, bo v Komendi potekal tudi tradicionalni kmetijski sejem.

To pomeni, da bodo vpadnice v Komendo precej bolj prometno obremenjene kot so običajno (zato tudi začenjamo tako zgodaj, da se bomo vsaj malo izognili opoldanski gneči). Na poto se odpravite dovolj zgodaj, da boste pravočasno prispeli na tekmo.

V jutranjih urah bo naš redar skrbel, da bo parkirišče za dvorano na voljo samo za vas. Da bo to potekalo čim bolj gladko, smo pripravili “dovolilnice”, ki si jih natisnite ali naložite na telefon, da vas bodo hitreje spustili čez (če boste brez tega, pripravite vsaj torbo z odbojkarsko opremo;).

Dovolilnice:

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir