Domov:
|| Odbojkarska liga » 2022/2023 » Splošne informacije 22/23 »

26.03.2023
Finale lige in sejem

V času, ko poteka naše Finale Picerija Hram Gorjan odbojkarske lige v Komendi, bo v Komendi potekal tudi tradicionalni kmetijski sejem.

To pomeni, da bodo vpadnice v Komendo precej bolj prometno obremenjene kot so običajno (zato tudi začenjamo tako zgodaj, da se bomo vsaj malo izognili opoldanski gneči). Na poto se odpravite dovolj zgodaj, da boste pravočasno prispeli na tekmo.

V jutranjih urah bo naš redar skrbel, da bo parkirišče za dvorano na voljo samo za vas. Da bo to potekalo čim bolj gladko, smo pripravili “dovolilnice”, ki si jih natisnite ali naložite na telefon, da vas bodo hitreje spustili čez (če boste brez tega, pripravite vsaj torbo z odbojkarsko opremo;).

Dovolilnice:

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir